FacebookInstagramTwitter

Bc. Marcela Soukupová, MBA
nově zvolená předsedkyně místní organizace STAN
místopředsedkyně oblasti Chomutov

Jmenuji se Marcela Soukupová,  žiji a pracuji v Chomutově víc jak 54 let. Vystudovala jsem chomutovské Gymnázium, dále Střední ekonomickou školu, obor cestovní ruch, v Karlových Varech, vysokou školu v Brně v oboru Globální podnikání a management. V roce 2018, po ročním studiu, jsem získala profesní titul MBA v oboru bezpečnostní management. V tomto oboru podnikáme v rámci rodinné firmy 

Po mém úrazu páteře v roce 2021 jsem se rozhodla odejít z vrcholných orgánů našich společností a zaměřila jsem se na to, abych se dala po zdravotní stránce do pořádku. 

V covidové době jsem úspěšně završila profesní vzdělání v oboru Profesionální koučink. To abych mohla  pokračovat ve své oblíbené činnosti, jako profesionální kouč a mentor. 

Během svého života se neustále vzdělávám a věřím, že mi to velmi pomáhá jak při práci, tak v osobním životě.

V politice chci být prospěšná při směrování a řízení města, zejména v sociální oblasti, a to vybudováním moderních a funkčních domovů pro seniory, nových bytových domů pro rodiny s dětmi a mladé lidi. Mou vizí je přivést do Chomutova vysokou školu z oboru bezpečnosti, a tak otevřít další cestu k růstu a prosperitě  našeho města.